پونک 57 متر نقلی فول امکانات غرق نور سالن پرده خور
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
57
ساخت
1383
قیمت کل
6٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬526٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
369...بنام یزدان پاک و روزی دهنده...369
........املاک بزرگ سروش........
♾️؟مگه داریم بهتر از این؟♾️
♾️بی شک شما لایق بهترینها هستید♾️
زیباترین و خاص ترین 2 خواب منطقه
با قیمت بسیار استثنایی
⚛️5 طبقه 4 واحدی
⚛️طبقه اول
⚛️57 متر
⚛️2 خواب _ خواب مسترروم
⚛️فول امکانات:
⚛️پارکینگ
⚛️آسانسور
⚛️انباری
⚛️سرایدار مقیم
⚛️غرق در نور و آفتابگیر خطی رو به جنوب
⚛️هم سالن و هم دو تا خواب خطی رو به آفتاب
⚛️نقشه استثنایی بدون یک سانت پرتی
⚛️دسترسی و لوکیشن استثنایی
⚛️سالن سرتاسر پرده خور رو به آفتاب
⚛️تخت تاشو دو نفره در خواب مستر
⚛️بازسازی شده صفر تا صد با متریال عالی
⚛️قابلیت رهن تا 700 میلیون با ما
⚛️به قیمت ترین 2 خواب فول امکانات منطقه
⚛️بازدید = 100 درصد خرید
⚛️اصلا وقت رو از دست ندهید، چون برای خرید این واحد فردا دیره و امروز اقدام کنید
⚛️تخلیه و بازدید آزاد در هر ساعت
⚛️پاسخگوی شما عزیزانم هستم در هر ساعت از شبانه روز
✅️مشاور شما و کارشناس فروش منطقه:
✅️آرمان علیزاده
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.