تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک/80متر/2خواب/سالن پرده خور/کمالی شرقی

پونک/80متر/2خواب/سالن پرده خور/کمالی شرقی

2 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1388
قیمت کل
9٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬375٬000 تومان

مناسب سرمایه گذاری یا سکونت

✨️80 متر 2 خواب✨️

⚜️دنج ترین فرعی پونک لوکیشن عیانی نشین⚜️

دسترسی به معابر اصلی عدل و میرزابابایی و سردار جنگل

تخلیه و آماده سکونت

علی نژاد