تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک اشرفی 64متر دو خواب فول امکانات

پونک اشرفی 64متر دو خواب فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1396
قیمت کل
8٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
134٬375٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
قابل توجه مشتریان عزیز
پونک اشرفی 64متر دو خواب فول امکانات زیر قیمت
واحدی ارزنده سالن سرتاسر پرده خور
دارای دو خواب بزرگ و پاسیو مسقف یک خواب جدا گانه
معاوضه با واحدی کوچکتر در منطقه
دسترسی عالی و لو کیشنی قوی
بازدید با هماهنگی ازاد
.....................،.....................
مشاور امور ملکی در منطقه 2و5
پارسا