تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک اشرفی 90متر نوساز کلید نخورده فول امکانات

پونک اشرفی 90متر نوساز کلید نخورده فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1403
قیمت کل
12٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
136٬111٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
قایل توجه سرمایه گذاران و مشتریان عزیز در منطقه
پونک اشرفی 90متر دو خواب نوساز کلید نخورده فول امکانات
سالن سرتاسر پرده خور رو به افتاب
دارای دو خواب بزرگ هر دو خواب تخت دو نفره جا میشود
دارای بالکن بزرگ قابل چیدمان
محله ای دنج و دسترسی عالی در منطقه
واحدی نوساز به قیمت در منطقه
بازدید با هماهنگی ازاد
.....................................
مشاور امور ملکی در منطقه دو و پنج
پارسا