تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک(عدل)100متری/تک واحدی/2پارکینگ سندی

پونک(عدل)100متری/تک واحدی/2پارکینگ سندی

1 سال پیش در تهران

متراژ
100
ساخت
1400
قیمت کل
12٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
123٬000٬000 تومان
طبقه
4
فایل طلایی/انتخاب سخت پسندا

عکس ها متعلق به خود واحدی میباشد

فروش فوری/بدون مشابه قیمتی/به قیمت1سال پیش

بایک تماس خریدار خوش شانس ماباشید

بهترین نقشه منطقه5/بدون یک سانت پرتی/بهترین چیدمان

سازه برند منطقه/مدیریت قوی/مشاعات فراتر از منطقه

فول امکانات/دیزاین شده با متریال برند اروپا/دوعدد تراس قابل چیدمان

بهترین نور گیر/دونبش پرده خور/آکواریوم/پنجره های
قدی میزبان تمام وقت آفتاب جنوبی

لوکیشن عیان نیشین/بهترین دسترسی

قابلیت رهن تا2ملیارد تومان/وام960ملیونی

کارشناس قدیمی منطقه/رئیسی

کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
(پاسخگوی24ساعته)