تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک(عدل)101متر/مشاعات آبی فعال/ویوکل تهران

پونک(عدل)101متر/مشاعات آبی فعال/ویوکل تهران

1 سال پیش در تهران

متراژ
101
ساخت
1399
قیمت کل
10٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
101٬980٬000 تومان
طبقه
4
فایل طلایی اخر هفته اوپال

عکس ها متعلق به خود واحد میباشد

فروش فوری به علت مهاجرت/بدون مشابه قیمتی/به قیمت دوسال پیش

بایک تماس خریدار خوش شانس ماباشید

بهترین نقشه منطقه5/بدون یک سانت پرتی/بهترین چیدمان

سازه برند منطقه/مشاعات فراتر از منطقه/مدیریت قوی

فول امکانات/فول مشاعات/دیزاین شده بامتریال اروپا/
دوبالکن قابل چیدمان

بهترین نورگیر/غرق درنورمستقیم/پنجره های قدی میزبان تمام وقت آفتاب جنوبی

لوکیشن قوی/دسترسی عالی/وام960ملیونی

کارشناس قدیمی منطقه/رئیسی

فاصله تا خریدیک:تماس
همین الان تماس بگیر
(پاسخگوی24ساعته)