ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
پونک/عدل/تاپ لوکیشن/93متر/بهترین نورنقشه
پونک/عدل/تاپ لوکیشن/93متر/بهترین نورنقشه
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
93
ساخت
1396
قیمت کل
10٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
115٬053٬000 تومان
طبقه
4
توجـه توجـه
فایل طلایی انتخاب سخت پسندا
فروش فوری/بدون مشابه قیمتی/به قیمت پارسال
بهترین نقشه منطقه5/بدون یک سانت پرتی/سالن بزرگ یک تیکه/دوخواب استاندارد/آشپز خانه بزرگ
ساختمان خوب/مدیریت قوی/مشاعات فراتر ازمنطقه
فول امکانات/فول باسازی/بالکن قابل چیدمان/انباری بزرگ
بهترین نورگیر/غرق درنورمستقیم/خطی پرده خور
کم واحد/لوکیشن قوی/دسترسی عالی
قابلیت رهن تا1/400 وام1/250ملیونی
کارشناس قدیمی منطقه/رئیسی
کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
(پاسخگوی24ساعته)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت