تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک کمالی 76 متر 2 خواب خوش نقشه غرق نور

پونک کمالی 76 متر 2 خواب خوش نقشه غرق نور

1 سال پیش در تهران

متراژ
76
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
94٬736٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
369...بنام خالق یکتا و روزی دهنده...369
......املاک آریانا......
فایل کاملا شخصی و کلید در اختیار خودم
فرصتی بسیار عالی برای سرمایه گزاری
قدرالسهم بسیار عالی
برای خرید ملک فردا دیر است> امروز اقدام کنید

⚛️4 طبقه 2 واحدی
⚛️طبقه سوم سندی
⚛️76 متر
⚛️2 خواب
⚛️15 ساله
⚛️امکانات:
⚛️پارکینگ
⚛️انباری
⚛️بالکن

⚛️غرق در نور
⚛️لوکیشن استثنایی در تاپ لوکیشن پونک
⚛️دسترسی عالی به نیایش و همت و ستاری و مراکز خرید و بانک ها
⚛️نقشه استثنایی بدون حتی یک سانت پرتی
⚛️250 متر زمین و قدرالسهم عالی
⚛️پاسخگوی شما عزیزانم هستم در هر ساعت از شبانه روز

✅️مشاور شما و کارشناس فروش منطقه:
✅️آرمان علیزاده