تائید
فروش مسکونیآپارتمانپیامبر مرکزی/هجرت/105متر3خواب/فول/سالن پرده خور

پیامبر مرکزی/هجرت/105متر3خواب/فول/سالن پرده خور

1 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
10٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬714٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
جنس کف
سنگ
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
تعداد کل طبقات
5
پیامبر مرکزی_هجرت

________لوکیشن و دسترسی عالی_________

105متر2خواب
2 واحدی

بدون هیچگونه دیوار مشترکی

فول امکانات...
پارکینگ
انباری
آسانسور
20متر حیاط خلوت مسقف و شخصی

****نور و نقشه مهندسی و قابل چیدمان****
سالن پرده خور رو به آفتاب
سه خواب بسیار بزرگ

نما و مشاعات عالی

$$$$$زیر قیمت منطقه مناسب سرمایه گذاری$$$$$
مالک صد در صد فروشنده

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.
___________________________
کارشناس امور ملکی شما در منطقه2و5
خانم دوستی