تائید
فروش مسکونیآپارتمانپیروزی خ دریاباری 102 متری

پیروزی خ دریاباری 102 متری

2 روز پیش در دهم فروردین

متراژ
102
ساخت
1371
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏117,156,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 102 متری، تک واحد، 2 خواب بزرگ، کمد دیواری، باز سازی شده کامل ، کابینت های گلاس جدید، گاز رومیزی، جای پارک ماشین در حیاط، تخلیه هماهنگی همگی برای بازدید مسکن امین سه راه چرمسازی