تائید
فروش مسکونیآپارتمانپیش فروش 110 متری فرمانداری

پیش فروش 110 متری فرمانداری

1 سال پیش در نهاوند

متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
11٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
101٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
پیش فروش واحد اپارتمان 110 متری ، 60 درصد پیشرفت کاری ، دو خواب ، پارکینگ اسانسور انباری دارد طبقه دوم ، در بهترین لوکیش فرمانداری ، با پیش پرداخت 2 میلیارد تومان ،
مورد دوم :
پیش فروش واحد 130 متری . طبقه دوم . دو خواب ، در طالقانی
مورد سوم :
پیش فروش واحد اپارتمان 145 متری تک واحدی ، 3 خواب ، دو خواب مستر ، در شهرک طالقانی .....
مورد چهارم :
پیش فروش تک واحدی 170 متری ، 3 خواب ، 70 درصد پیشرفت کاری ، دو کله نور . در فرمانداری بلوار استادان
مورد پنجم :
پیش فروش واحد اپارتمام 100 متری ، دو خواب . دو واحدی در ژاندارمری کوچه خرم ابادی
مورد ششم :
پیش فروش پنت هوس 240 متری ، طبقه هفتم ، دو کله نور ، 3 خواب ، دو خواب مستر ، در بهترین لوکیش فرمانداری بلوار ....
برای مشاوره و معرفی فایل های مشابه ، به ادرس ما در فرمانداری انتهای بلوار آل اقا تقاطع طالقانی ، دفتر املاک ملت گروپ مراجعه نمایید یا با ما در تماس باشید .
سریع ترین و جامع ترین سایت مشاور املاک در شهرستان نهاوند .
یوسفی .کیانی