تائید
فروش مسکونیآپارتمانپیش فروش آپارتمان 68متری 2خواب،همت /گلشن

پیش فروش آپارتمان 68متری 2خواب،همت /گلشن

11 ماه پیش در قم

متراژ
68
ساخت
1404
قیمت کل
1٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬705٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✅واحد آپارتمانی 68متری
✅68متر مفید ساخت
✅2خواب ،مستر
✅سیستم گرمایش پکیج
✅دارای پارکینگ وآسانسور
✅بسیار خوش نقشه وبدون پرتی
✅تیغه بندی وتاسیسات انجام شده در مرحله ✅سفید و سرامیک
✅تحویل آخر برج 6
✅قیمت تمام شده 2میلیارد
✴شرایط پرداخت :یک میلیارد نقد +250میلیون موقع تحویل کلید، 750میلیون طبق پیشرفت کار طی 4ماه
✳سازنده معتبر و خوش نام
✴مشاورین املاک قصر بامدیریت آقای خانی ✴
✅آدرس دفتر املاک :انتهای 45متری کشاورز شمالی نبش کوچه 56جنب میوه فروشی املاک قصر