تائید
فروش مسکونیآپارتمانپیش فروش اپارتمان 125 متری سه خواب

پیش فروش اپارتمان 125 متری سه خواب

11 ماه پیش در شهرک آغاجری

متراژ
125
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
2٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬000٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚡️✔️مشاور املاک باقری منجزی✔️⚡️
❌️برای استعلام قیمت و ادرس فقط حضوری❌️
✔️املاک باقری منجزی✔️

✅️✔️پیش فروش اپارتمان 125 متری
✅️✔️با بهترین شرایط خرید
✅️✔️سه خواب
✅️✔️یک خواب مستر
✅️✔️موقعیت مکانی عالی
✅️✔️دسترسی اسان به مراکز خرید،درمانی
✅️✔️برای کسب اطلاعات بیشتر تماس یا به دفتر مراجع کنید

⬅️ادرس دفتر املاک :شهرک حفاری،بلوار مسجد،نبش فتح 11

❌️خرید،فروش،رهن،اجاره، مشارکت در ساخت
کوی نفت ،حفاری،اغاجری، منابع طبیعی،جانبازان، شهرک سپاه..❌️

✔️مشاور املاک باقری منجزی✔️