ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
پیش فروش واحد 123 متری لوکس /شهرک راه آهن
پیش فروش واحد 123 متری لوکس /شهرک راه آهن
11 ماه پیش در شهرک راهآهن
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
123
ساخت
1404
قیمت کل
7٬011٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬000٬000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
پیش فروش واحد لوکس 123 متری | فول امکانات
✨ فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاری و خرید واحدی لوکس و مدرن!
مشخصات واحد:
• متراژ: 123 متر
❌ بدون پرداخت کمیسیون
امکان تهاتر با ویلا در شمال ،حومه تهران ،یا خودرو مدل بالا نیز وجود دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
کارشناس فروش :ماهلین جعفری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس سازه گستر بنیتا
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت