تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبپیش فروش واحد اداری صفر در قصرالدشت

پیش فروش واحد اداری صفر در قصرالدشت

1 روز پیش در عفیف‌آباد

متراژ
116
ساخت
1405
قیمت کل
‏31,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏270,689,000 تومان
طبقه
3
⭐به نام ایزد یکتا⭐

پیش فروش واحد اداری نوساز در قصرالدشت

✅116 متر
✅ دو خوابه فلت
✅ کم واحد و آرام
✅لوکس و مدرن با ویو خیره کننده
✅ سند اداری

با مشاورین محترم املاک همکاری نمی گردد

املاک غربی