تائید
فروش مسکونیآپارتمانپیلوت 50 متری/یک خوابه/بلوار امام رضا

پیلوت 50 متری/یک خوابه/بلوار امام رضا

1 سال پیش در کرمان

متراژ
50
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬000٬000 تومان
طبقه
زیرهمکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️به نام یگانه معمار هستی خدای یکتا ⚜️

نوع فایل : واحد فروشی
◀️ متراژ : 50 متر
✅تعداد خواب : 1 عدد
✅پیلوت از 3 طبقه
✅تمام ملک
✅ سند تک برگ
✅ پایانکار 1390
✅ ارتفاع سقف 3 متر
الهیه ، بلوار امام رضا

_________________________________________
⚜️املاک طیاری, همتی فر 19،جنب خدمات ایرانسل ⚜️
✅ اولویت اول ما ارائه مشاوره تخصصی به شما همراهان عزیز می باشد.
✅آیا دنبال خرید و فروش یا رهن و اجاره ملک هستید؟و نیاز به راهنمایی دارید؟!
✅ از معرفی فایل و مشاوره اولیه تا امضای قرارداد تمامی فرآیندها بصورت شفاف زیر نظر مشاورین مجرب ما و با هماهنگی شما به دقت انجام میشود.
✅ خرسندیم از اعتماد شما برای سپردن ملک های خود جهت انجام هر گونه فعالیت (خرید و فروش یا رهن و اجاره)
هم اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید تا اولین قدم را به سوی بهترین تجربه ملکی خود بردارید.
محدوده کاری کل شهر کرمان
ارادتمند و مشاور شما
سجادجباری