تائید
فروش مسکونیآپارتمان١٩٥ چشم انداز سبز فرعی اصیل زعفرانیه

١٩٥ چشم انداز سبز فرعی اصیل زعفرانیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
195
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
55٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
282٬051٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
9
✅ ساختمان شخصی ساز در زعفرانیه

✅ آرشیتکت برند اروپایی و سازنده مطرح منطقه

▪️195 متر پاگرد مستقل

▪️پلان تفکیک شده و تعریف مناسب از فضا ها

▪️شناور در نور شمال و جنوب

▪️متریال از برند های شاخص اروپایی

▪️ویو بدون مشرف و مشجر

▪️ساختمان فول هوشمند

▪️آشپزخانه فول فرنیش Gaggenau

▪️ 2 لاین آسانسور  KONE

⚜️مشاعات دیدنی با معماری خیره کننده:

⚜️لابی مینیمال با طراحی خاص

⚜️سالن اجتماعات مبله +سالن جیم مجهز

⚜️استخر سونا جکوزی با نور مستقیم

⚜️سالن سینما *روف گاردن 4 فصل

▪️مشاور شما : وفائی