تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیچند مورد زمین و کلنگی مناسب ساخت

چند مورد زمین و کلنگی مناسب ساخت

1 سال پیش در مشهد

قیمت کل
20٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬428٬000 تومان
با سلام

✅️زمین 280 مترمربع
حاشیه بلوار اصلی
سر دونبش
بر خیابان: 27متر
بر کوچه: 20متر
7سقف
محور مختلط
تراکم متوسط گونه دو
قیمت اعلامی: 20000

✅️کلنگی 312 مترمربع
دور میدان حر
دو کله
40 منرمربع تجاری دائم
محور مختلط
قیمت اعلامی: 45000 (و قابل تهاتر با واحدهای آپارتمانی و باغ 1000متری در شاهنامه)

✅️چند قطعه زمین 160 و 250 متری
هاشمیه فرد و زوج بین کوهسر و کشوری
قیمت اعلامی به ترتیب: 8500 و 15000

⚠️این لیست به روز رسانی میشود. لطفا جهت استعلام مشخصات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

علیدوست
املاک ایران زمین