تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیچهار دیواری باغچه ویلا زمین (اقساط)

چهار دیواری باغچه ویلا زمین (اقساط)

1 سال پیش در کرج

قیمت کل
330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬650٬000 تومان
بنام الله
با هر توان مالی صاحب باغ و زمین و ویلا شوید

،✅کوچه کاملا ویلا سازی شده
✅نگهبان شبانه روزی
✅چاه آب اختصاصی
✅مدارک ریشه ای معتبر
✅متراژ 150متری قیمت 250 میلیون
✅متراژ 200متری. قیمت 330 میلیون

متراژ های بالاتر هم موجود می باشد

نقد و اقساط
✨✨✨✨
تا شب عید با چک صیادی

معاوضه با آپارتمان و خودرو
✨✨✨✨✨✨✨✨✨