تائید
فروش مسکونیآپارتمانچهار راه ولیعصر *173 متر.3 خواب

چهار راه ولیعصر *173 متر.3 خواب

3 روز پیش در میدان ولیعصر

متراژ
173
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏36,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏210,982,000 تومان
طبقه
4
موتورخانه
173 متر بازسازی و نوسازی شده کامل شبیه نوساز
3خواب با کمد دیواری رو به آفتاب
آشپزخانه بزرگ و دلباز با کابینت های سوپر مارکتی
سالن و پذیرایی قابلیت چیدمان3دست مبل و میز ناهارخوری کاملا پرده خور و نور جنوب رو به حیاط
2پارکینگ سندی در طبقه همکف
انباری سندی قفسه بندی شده
حیاط بزرگ و مشجر