تائید
فروش مسکونیآپارتمانچهار طبقه 138 متری ( فروش یا تهاطر با کلنگی)

چهار طبقه 138 متری ( فروش یا تهاطر با کلنگی)

1 سال پیش در تهران

متراژ
138
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
23٬460٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
170٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
املاک احسان
شاهکاری از صنعت ساختمانی روز دنیا

سازنده مطرح با رزومه قوی در منطقه

لوکیشن طلایی هفت حوض

آفتاب گیر نور پردازی شورنالی

سالن مربع خوش چیدمان پرده خور

سرمایه گذاری مطمئن آینده را الان تجربه کنید

مشاور شما : عباس قوان لو