تائید
فروش مسکونیآپارتمانچیتگر،ارتش،پهنهb،سه خواب،برج های ارتش

چیتگر،ارتش،پهنهb،سه خواب،برج های ارتش

1 سال پیش در تهران

متراژ
125
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬000٬000 تومان
طبقه
27
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
30
✅️توضیحات:
️شهرک چیتگر برج N4
️طبقه 27
️واحد 125 متری
️سه خواب
️جهت و ویو:جنوبی
️سیستم فیبرنوری برای اینترنت
️پارکینگ و انباری 5 طبقه منفی زیر برج
️دارای پارکینگ مهمان
✅ویژگی ها:
سازه های مستحکم ضد زلزله و حریق
پلان و نقشه های متفاوت
نورگیری عالی و ویوهای متفاوت
✅مشاعات و امکانات :
لابی من و نگهبانی 24 ساعته و سیستم مانیتورینگ و تیم خدماتی 24 ساعته
اینترنت فیبرنوری و دوربین مداربسته در کل محدوده های شهرک و واحد ها
گیت نگهبانی پارکینگ و شهرک
به ازای هر واحد فضلی سبز و جاده سلامت با نور پردازی شبانه خیره کننده
سیستم سرمایش و گرمایش
لابی و سالن اجتماعات مجلل و سالن ورزشی مناسب بانوان و آقایان
✅موقعیت های مکانی :
️در مجاورت ایرانمال،رزمال،لتمال کن،آبشار،جنگل،شهربازی هزارویک شهر،واریش و...
واقع شده در مجاورت 4 بزرگراه اصلی تهران