تائید
فروش مسکونیآپارتمانچیتگر(محله ویلاشهر) 55متر1خ فول امکانات تک برگ

چیتگر(محله ویلاشهر) 55متر1خ فول امکانات تک برگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
3٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬545٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✨️در بهترین و عالی ترین فرعی محله
✨️در حوالی 4راه ایران خودرو چیتگر شمالی
✨️ ( محله ویلاشهر ) منطقه 21 تهران

♦️دسترسی دریاچه و پارک جنگلی چیتگر و ایرانمال 10 دقیقه
♦️دسترسی های محلی عالی

☑️سند تک برگ
☑️نوساز
☑️سالن پرده خور آفتابگیر
☑️نقشه بی نقص
☑️مشاعات و سازه ای در حد
☑️کلا 6واحد
☑️فول امکانات + بالکن

✅️بهترین موقعیت خانه دار شدن در بهترین و رو به رشدترین منطقه غرب تهران✅️

⚕️همین حالا برای بازدید این واحد ارزنده تماس بگیرید⚕️

⚜️کارشناس ومشاورتخصصی امور املاک⚜️
⭐️مهران جوان⭐️