تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاکاخ ویلا /خوشنام ملارد /سند تک برگ /دوبلکس /تهاتر

کاخ ویلا /خوشنام ملارد /سند تک برگ /دوبلکس /تهاتر

2 سال پیش در کرج

متراژ
600
ساخت
1402
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
35٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬000٬000 تومان
متراژ زمین
2500
موتورخانه
⚡ فرصتی ویژه برای تهرانیای عزیز در سال 1403 ⚡
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⌛ فروش زیر قیمت منطقه (زیر قیمت 1402)
⁉️ فوق العاده لوکیشن بی نظیر و به نام
⁉️ خوشنام خیابان باران روشن 3
⬅️ این شعار نیست استعلام بگیرید ➡️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✔ 2500 متر باغ دارای سند تک برگ
✔ 600 متر بنای دوبلکس نوساز
✔ دارای ویو عالی و مشرف به منطقه
✔ دارای درختان مثمر و قدیمی و بار ده
✔ ملک دو بر مربع قابل تفکیک به دو ملک مجزا
✔ دارای سهم از چاه آب مجاز
✔ دارای انشعابات و برق سه فاز
✔ داخل مجموعه ای بی نظیر با همسایگان متشخص
✔ دارای مجوز شهرداری و جهاد بابت باغ و بنا
✔ دارای استخر نیمه کاره زیر کل بنا
✔ سازه مستحکم و مقاوم
✔ قابل تهاتر با آپارتمان باغ و خودرو
✔ دارای نگهبانی 24 ساعته
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⏳ قیمت مدت محدود ⏳
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⛑️ اطلاعات بیشتر از قیمت فایل ها تماس ⛑️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس محمد یزدانی

آژانس املاک تاج محل

2 روزه اجاره میدیم 5 روزه میفروشیم.