تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریکارخانه فوق استاندارد/چاه آب/دسترسی به تهران

کارخانه فوق استاندارد/چاه آب/دسترسی به تهران

2 سال پیش در شهریار

متراژ
3000
ساخت
1402
اتاق
+4
قیمت کل
84٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
⚜اولین شرکت معاملات ومبادلات ملکی کشور⚜
⚜ سینا گروپ
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜سلام عرض شد⚜

✅من علی عبادیان هستم کارشناس و مشاور امور ملکی شما
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️♦️قیمت و شرایط پرداخت شناور ♦️⚜️
■3000متراژ کل/2000متر سالن استاندارد فوق العاده
■700 متر محوطه
■برق 200 آمپر
■ارتفاع 10 متر
■گاز G40
■آب چاه قانونی
■آب مصرفی
■800 متر دفتری شیک در سه طبقه/آسانسور داخل دفتری
■امنیت عالی
■170 متر تجاری
■120 متر نگهبانی/ناهارخوری و رختکن
■عکس ها برای حدود یک ماه پیش میباشد
■سند تک برگ
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
پس دورهای مشاور حرفه ای ، و کارشناسی مناطق صنعتی و همچنین شهرک های صنعتی این توانایی را فراهم کردیم تا بهترین ها را برای تولید کننده های عزیز فراهم کنیم تا بتونیم در خدمتتون باشیم و بهتون مشاوره ی رایگان بدیم که بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشید.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

به نظرم با توجه به شرایط کنونی بازار خرید و اجاره در مناطق صنعتی شهریار و حومه توجیه اقتصادی بالایی خواهد داشت
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜مدیر عامل شرکت:جناب مهندس ثنایی⚜.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ شعبه5

بزرگترین املاک منطقه با 6شعبه فعال در تمامی فازها