تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریکارگاه بهداشتی 620متربنا*جاده کلات *عوض *

کارگاه بهداشتی 620متربنا*جاده کلات *عوض *

1 هفته پیش در گُرجی‌علیا

متراژ
620
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,354,000 تومان
به نام خداوند یکتا

✨سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز.

کارگاه بهداشتی 310متر زمین620متربنا در 2طبقه

دارای سرویس بهداشتی اتاق اداری

کف و دیواره ها سرامیک سقف بتن

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

✅موارد مشابه در متراژهای 200,300,500و....موجود می باشد

⚜مشاور دفتر داورپناه