تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاکاسبی باغچه ویلا استخر ملارد اسفنداباد

کاسبی باغچه ویلا استخر ملارد اسفنداباد

10 ماه پیش در شهریار

متراژ
70
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
300
قیمت کل
2٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
8٬166٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️⭕املاک کلبـه⭕⚜️
ملارد لم آباد روبروی خشکشویی نبش بوستان دوم

❌با انجام معاملات سالم و صداقت کامل در خدمت شما عزیزان هستیم

مشاور شما »» داریوش ملک محمدی »»

◀️مدارک قولنامه ی معتبر و وکالت از سند مادر
☑️300متر باغچه
✅70متر بنای شش ساله و بدون مشکل جهاد
☑️استخر با ابعاد مناسب
✅درختان مثمر و بارده 15 تا 30 ساله
☑️کوچه با نگهبانی دائمی و امنیت بالا
✅پشت ، جلو و بغل ملک همگی ساخته شده
☑️نمای بیرون باغچه سنگکاری و بنا هم اجر نسوز
⭕❌قیمت مناسب و کاسبی

اطلاعات بیشتر و بازدید تماس