تائید
فروش مسکونیآپارتمانکاشانی بهنام 139متر لوکس

کاشانی بهنام 139متر لوکس

1 سال پیش در تهران

متراژ
139
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
24٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
178٬417٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
درود بیکران
فروش آپارتمان سوپر لوکس
بلوار کاشانی خیابان بهنام
منطقه مرفه نشین
139 متر سه خوابه
(شما لایق بهترین ها هستید)