تائید
فروش مسکونیآپارتمانکامرانیه/مدرن/130متر/2مستر/تراس

کامرانیه/مدرن/130متر/2مستر/تراس

1 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1403
قیمت کل
25٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
196٬923٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6

✅نور جنوب و شمال
✅130 متر مربع
✅2 خواب 2مستر
✅آشپزخانه فرنیش تکا
✅متریال برند وارداتی
✅تراس قابل چیدمان
✅ویو بدون مشرف
✅لابی
✅سالن اجتماعات
✅2 لاین آسانسور
✅پارکینگ باکس

☎️توضیحات در تماس

با احترام

مهندس علی خداوردی