تائید
فروش مسکونیآپارتمانکانال غربى/١٦مترى امام/١٢٦متر/اهوراملک

کانال غربى/١٦مترى امام/١٢٦متر/اهوراملک

1 سال پیش در فردیس

متراژ
126
ساخت
1401
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬158٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨️بهترین برای بهترینها✨

✅آیفون تصویری

✅فول امکانات

✅کابینت ممبران

✅هود

✅گاز رومیزی

✅نقاشی شده

کد فایل: 904-2

جهت بازدیدوخریدباماتماس بگیریدوحضورابه دفترمراجعه فرمائید.

کارشناش:صابرى

آدرس دفتر:کانال شرقی-نبش ١٦دستگاه-اهورا ملک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک اهوراملک بورس آپارتمان ویلایی تهاتر

خرید ایمن فروش راحت/صداقت افتخار ما*رقابت ابتکار ما