تائید
فروش مسکونیآپارتمانکردستان 124متر دو خوابه ویو جنوب و شمال

کردستان 124متر دو خوابه ویو جنوب و شمال

2 سال پیش در تهران

متراژ
124
ساخت
1401
قیمت کل
18٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
150٬000٬000 تومان
طبقه
5
املاک بلوک کردستان

124 متر
دو خواب
آفتاب جنوب نور شمال
بهترین طبقه
ساختمان شخصی ساز
لوکیشن بی نظیر
مناسب سرمایه گذاری....

جهت ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این فایل و فایل های مشابه و همچنین مشاوره رایگان جهت خرید و فروش ملک در منطقه 6پاسخگوی شما عزیزان هستم.

حس خوب خلق شدنی است

مشاور و همراه همیشگی شما : وحید