تائید
فروش مسکونیآپارتمانکشوری آپارتمان دو خوابه 114متر جنوبی

کشوری آپارتمان دو خوابه 114متر جنوبی

2 سال پیش در اصفهان

متراژ
114
ساخت
1401
قیمت کل
4٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬157٬000 تومان
طبقه
4
فروش آپارتمان درمجموعه آفتابگردان
بهترین موقعیت جهت جنوبی
کار شده با لاوی شیک
مستجر دارد
برای اطلاع بیشتر خرید وفروش اپارتمان
در کشوری با ماتماس بگیرید
املاک سجادیه