تائید
فروش مسکونیآپارتمانکشوری آپارتمان سه خوابه 113 متر

کشوری آپارتمان سه خوابه 113 متر

2 سال پیش در اصفهان

متراژ
113
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
2٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬796٬000 تومان
طبقه
16
فروش امتیاز فاز 6 طبقه 16
جهت شرقی ویو باز واجلاس
با دو تراس موقعیت عالی
برای اطلاعات بیشتر با این شماره
تماس بگیرید املاک سجادیه