تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیکلنگی 256 متر دریان نو

کلنگی 256 متر دریان نو

11 ماه پیش در شهرآرا

قیمت کل
54٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
210٬937٬000 تومان
256 متر
بر 8 جنوبی
گذر 10 فرعی عالی

سازنده های محترم برای خرید کلنگی و مشارکت به قیمت در منطقه 2 و فروش آپارتمان های خود با ما تماس بگیرید

مشاور شما علی زارع

املاک ایران زمین 2