تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاکلنگی1000متری موقعیت دونبش

کلنگی1000متری موقعیت دونبش

2 سال پیش در مشهد

متراژ
500
ساخت
1371
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
555٬555٬555٬555 تومان
قیمت هر متر
555٬555٬000 تومان
متراژ زمین
1000
بالکن
ندارد
««با ما مطمئن خرید کنید
ما با قلبمان در کنار هوشمان مشاوره رایگان میدهیم .»».
«« امین = امانت دار --ما امانتدار شما هستیم »»
*****************************************************
⚜️ بلاخره پس از مدت ها یک فروشنده واقعی پیدا شد »»»

✔️*فرصت محدود قیمت عالی *

✔️دسترسی عالی به بلوار های

✔️ملک رویایی برای هر سازنده

✔️1000 متری با قواره عالی

✔️تراکم زیاد گونه 2

✔️ قیمت آپارتمان در همین محدوده «از متری 130 الی 170»

⚜️⚜️فروش فقط و فقط نقدی ⚜️⚜️
******************************************************
⚜️با کلیک بر روی اسم «مسعود سلیمی» از سایر آگهی ها نیز بازدید نمایید⚜️
********************************************************
⚜️⚜️⚜️ متخصص در حوزه مشارکت در ساخت⚜️⚜️⚜️
⚜️⚜️مشاورین و سرمایه گذاری مسکن امین⚜️⚜️
⚜️بین جلال 16 و چهارراه فرهنگ⚜️