تائید
فروش مسکونیآپارتمانکلید نخورده * دو بالکن * زیرکارشناسی

کلید نخورده * دو بالکن * زیرکارشناسی

1 سال پیش در قم

متراژ
165
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬303٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
** اگر دنبال یه واحد بزرگ با قیمت مناسب هستی یا حتی دنبال یه سرمایه گذاری مناسب هستی این واحد را پیشنهاد میکنم.یه منطقه نوساز که هنوز کلی فرصت برای پیشرفت داره**

✔ 165 متر
✔ بدون قناسی
✔ غرق در نور
✔ شیرآلات توکار
✔ سنگ اسلب های بزرگ
✔ دو واحدی
✔ دو سالنِ
✔ دارای 2 بالکن و تراس
✔ دارای مطبخ

#املاک_حامی
@
⬅️ دارای مستر
⬅️ 3 خواب غرق نور
⬅️ تمام واحد دارای نور هستند

✔ سالن پذیرایی مربع
✔ پذیرایی بزرگ و قابل چیدمان
✔ تفکیک فضای پذیرایی و اتاق ها
✔ درب و پنجره لمینت 2 جداره
✔ آشپزخانه بزرگ
✔ گرمایش پکیج و رادیاتور
✔ مستر بزرگ
✔ نورگیری عالی اتاق ها
✔ درب ضد سرقت

برای هماهنگی و بازدید تماس بگیرید
عبداله زاده