تائید
فروش مسکونیآپارتمانکمالشهر سند 135متر 3خواب پاسارگارد

کمالشهر سند 135متر 3خواب پاسارگارد

21 ساعت پیش در کمال‌شهر

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏6,615,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,000,000 تومان
طبقه
3
باعرض سلام وادب
✔واحد 135متر3خواب بزرگ
✔***سند***نوسازبسیارخوش نقشه
♦️نورگیر عالی روبه آفتاب
✔لوکیشن ،مشاعات ونما عالی
✔پارگینک ،اسانسور،انباری ،وبالکن بزرگ
✴✴✴سازنده خوشنام منطقه
✔ بادسترسی عالی خیابان پاسارگارد
♦️تحویل برج 3
♦️♦️♦️واحدهای95متری
دوخواب و ،150و170متری سه خواب موجودمیاشد♦️♦️♦️
♦️کسر10درصدسند 10درصدتحویل
***املاک عصرجدید***
***ارادتمندصالحیان***