ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
کوهسنگی 180متر قیمت وشرایط عالی
کوهسنگی 180متر قیمت وشرایط عالی
12 ماه پیش در کوه سنگی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
180
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
9٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬444٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
باسلام واحترام
آپارتمان 180 متر صفر فول
طبقه 4 تک واحدی
مجموعه 5 واحد
شمالی با نورگیری عالی
آسانسور کدینگ.مستر
آشپزخانه فول فرنیش و....
واحد تحویل
قیمت ورودی 7400000000
رهن 1200000000
مبلغ 500 ملیون وام بابیست ماه تنفس
تعهد سند 700 ملیون
مناسب خرید به صرف سکونت سرمایه گذاری و ارزش وافزوده
بازدید باهماهنگی
باافتخارخدمت به شماسروران گرانقدر
املاک پویا:نبش بهشتی 40
مشاور وهمراه شما:رضامصطفوی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور رضا مصطفوی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت