تائید
فروش مسکونیآپارتمانکوهک نوساز سه خواب جنوبی طلوع ها و

کوهک نوساز سه خواب جنوبی طلوع ها و

1 سال پیش در تهران

متراژ
155
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
22٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
145٬161٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
واحد 155 متری سه خواب ، مستر جنوبی نورگیر

نوساز اشپزخانه بزرگ اتاق ها سرتاسر کمد جاکفشی
خوش نقشه طبقه 3 از 3 ، متریال استفاده شده کابینت و شیر الات و .. ) اجناس برند موجود در بازار

در بهترین لوکیشن دنج و اعیان نشین کوهک طلوع ها
بهترین دسترسی ممکن در منطقه به تمامی معابر و اماکن

امکان پرداخت 55 در صد چک چند ماهه

توضیحات تماس مشاور نصیرزاده