تائید
فروش مسکونیآپارتمانکوی فردوس/290متر/4خواب/4پارکینگ

کوی فردوس/290متر/4خواب/4پارکینگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
290
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
56٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
193٬103٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
به نام یزدان پاک

رونمایی از تاپ ترین 4 خواب فردوس شرق

فول مشاعات لاکچری در حد منطقه یک

4 خواب
آشپزخانه فول فرنیش بوش
مخصوص کدبانو ایرانی

مشاعات لاکچری بدون مشابه در کل منطقه

بازدید با هماهنگی قبلی