تائید

کیسون 86 متر

2 سال پیش در پرند

متراژ
86
ساخت
1397
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬140٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬255٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
5
کیسون زون 2
بهترین گزینه برای سرمایه گذاری
واحد بدون بدهی
کلید و کارت به عهده خریدار
مدارک به نام
فروش فوری
اطلاعات بیشتر طی تماس
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!