تائید
فروش مسکونیآپارتمانکیسون / با انباری // تحویلی

کیسون / با انباری // تحویلی

1 سال پیش در پرند

متراژ
75
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬075٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬333٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
4
با ما در کوتاه ترین مدت ملک مورد نظر خود را پیدا کنید

75 متر دو خواب
انباری و اسانسور
طبقه سوم جنوبی

برای اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس بگیرید

پاسخگویی تا یک بامداد