تائید
فروش مسکونیآپارتمانکیسون / دو خواب / 75 متری/ زون کیسون

کیسون / دو خواب / 75 متری/ زون کیسون

2 سال پیش در پرند

متراژ
75
ساخت
1395
قیمت کل
1٬360٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬133٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
5
دپارتمان بزرگ راه بنفش

️این پیشنهاد ویژه را از دست ندهید!

فقط تا آخر این هفته فرصت هست

پروژه خوش نام کیسون

❕سازه برند(ساخت کشور ترکیه)
❕دسترسی عالی به شهر پرند
❕75 متری ، دو خواب ، هرطبقه هشت واحد
❕بدون پرتی و نقشه عالی
❕تراس ، انباری
❕کف سرامیک
❕بازسازی شده
❕فول امکانات
❕سرویس بهداشتی بازسازی شده

〽️قیمت نقدی واحد 1360
️ 40 میلیون مبلغ از از ثمن معامله کم شده
〽️استعلام شرکت عمران پرند و بانک مسکن

مشاورهٔ رایگان با کارشناسان متخصص ما.
به صرفه ترین پیشنهادها را برای شما داریم.

♦️مشاور تخصصی و کارشناس فروش: «آرمان»