تائید
فروش مسکونیآپارتمانکیسون زون 5 فروشنده واقعی

کیسون زون 5 فروشنده واقعی

2 سال پیش در پرند

متراژ
72
ساخت
1400
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬310٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬194٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
5
✅️72 متر

✅️2 خواب

✅️طبقه سوم

✅️پارکینگ کل مجموعه داخل محوطه تامین شده
✅️آسانسور فعال
✅️2 لاین راه پله عریض

✅️مستاجر تا یک ماه دیگه وقت دارد به مبلغ (40 میلیون+ 2/5 کرایه) که از مبلغ کل کم شده

✅️بازدید = 100٪خرید

✅️فایل های مشابه و متناسب با بوجه شما موجود میباشد

❇️مشاوره تخصصی رایگان= هدیه ی مجموعه ی ما به شما دوستان

❇️کارشناس تخصصی امور ملکی: مهندس پالیزدار