تائید
فروش مسکونیآپارتمانکیسون سه خوابه//فول امکانات

کیسون سه خوابه//فول امکانات

2 سال پیش در پرند

متراژ
86
ساخت
1399
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬260٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬651٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
5
**واحد مسکونی 86 متری نوساز و شیک واقع در پروژه بتنی کیسون**

«مشخصات واحد»

- متراژ : 86 متر مربع
- اتاق ها : 3 خوابه بزرگ و غرق در نور

- دسترسی عالی به فروشگاه ها
- چند قدمی تا مسجد ، مراکز آموزشی و بوستان در حال احداث
- محیطی آرام با منظره زیبا و بدون مشرف

ملکی ایده آل برای خانواده هایی که به دنبال خانه ای جدید و آرام هستند!

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از ملک با ما تماس بگیرید.

آدرس دفتر : فاز دو _ میدان استقلال _ جنب خیابان نور _ ورودی F4 _ طبقه اول _ واحد 95 _ املاک راسا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!