تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریگاراژ 3900 متری بر بلوار امیرکبیر

گاراژ 3900 متری بر بلوار امیرکبیر

11 ماه پیش در مهدیه

متراژ
3900
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
312٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬000٬000 تومان
فروش فوری . فوری . فوری . فوری
زیر قیمت بازار
متراژ 3900 متر
30×130
پایانکار . سند تک برگ
سوله 1000 متر
اداری 180 متر
تجاری 50 متر
انشعابات کامل
موقعیت عالی