تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیگاندی/500 متر مستغلات/تهاتر با مسکونی در م 1و2

گاندی/500 متر مستغلات/تهاتر با مسکونی در م 1و2

2 سال پیش در تهران

قیمت کل
170٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
340٬000٬000 تومان
✴️ 500 متر ملک مستغلاتی دارای 500 متر بنا آماده تهاتر با ملک مسکونی✴️

☑️ بر ؛ 13
☑️ جهت ساختمان؛ شمالی
☑️ قابل تهاتر با واحد مسکونی مرغوب در منطقه 1 و 2 و یا فروش نقدی
✔️ ترجیحاً متراژ واحدهای پیشنهادی بین 120 تا 160 متر باشد

◾مشاور شما؛ عباس زاده
▪️دفتر املا ک د لتا ٨5٠ عباس آباد

ملک های اداری، مسکونی و مستغلاتی بزرگ خود را از ما بخواهید. متنوع ترین فایل های املاک در اختیار ماست.