تائید
فروش مسکونیآپارتمانگرمدره 85 متر شاهد / سندتکبرگ

گرمدره 85 متر شاهد / سندتکبرگ

1 سال پیش در گرمدره

متراژ
85
ساخت
1398
قیمت کل
4٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
>
✅️جهت فروش یا اجاره ملک خود در کمترین زمان با ما در ارتباط باشید.

⬛️85متر 2خواب

✅️دفتر املاک:
گرمدره جنوبی بلوار امیرکبیر خ معراج بعد از چهارراه انقلاب مشاوران املاک وثوق