ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
گلسار/138متری/طبقه آخر /پارک آلمانی
گلسار/138متری/طبقه آخر /پارک آلمانی
4 روز پیش در بلوار گیلان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
138
ساخت
1384
قیمت کل
16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
115,942,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش یک واحد آپارتمان با فضای دلباز در طبقه آخر، مناسب برای متقاضیان سکونت در محیطی آرام پارک آلمانی ها
مشخصات ملک:
• متراژ: 138 متر
• دو خوابه
• طبقه: 6 از 6
• تعداد طبقات ساختمان: 6 طبقه / 12 واحد
• سال ساخت:1384
• امکانات: پارکینگ (مزاحم) و انباری
این واحد با توجه به قرارگیری در طبقه آخر، از نورگیری و چشم انداز مناسبی برخوردار است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای بازدید، لطفاً تماس بگیرید.
«ملک لند؛ مطمئن ترین مسیر معامله ملک»
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت