تائید
فروش مسکونیآپارتمانگلسار بلوارگیلان 165 متر 3خواب

گلسار بلوارگیلان 165 متر 3خواب

1 سال پیش در رشت

متراژ
165
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
9٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬757٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
با سلام

مشاوراملاک بن لاک ارائه دهنده ی فایل های اختصاصی در گلسار

4طبقه 4 واحد
طبقه سوم
165 متر
دو پارکینگ اختصاصی
شخصی ساز
دارای لابی
سه خواب
با مستر
فول هوشمند(سیستم صوتی،نورپردازی،دزدگیر و...)
آشپزخانه بزرگ با نورگیر عالی
دارای تراس عالی در اتاق مستر قابلیت چیدمان

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید...

با ما به قیمت ترین فایل ها رو خریداری نمایید...

علی فلاح: ***********
مهدی شهریاری: ***********

آدرس دفتر ما:

گلسار بلوار گیلان خیابان 192 مشاوراملاک بن لاک